BAŞKAN SELDEN ETKİLENEN BÖLGEDE İNCELEME YAPTI
Haber
11 Haziran 2021 - Cuma 20:04
 
BAŞKAN SELDEN ETKİLENEN BÖLGEDE İNCELEME YAPTI
Cabar’da selden etkilenen bölgeye giden başkan Vural çalışmaları inceleyerek evine sel ve çamur giren aileleri ziyaret etti.
Yaşam Haberi
BAŞKAN SELDEN ETKİLENEN BÖLGEDE İNCELEME YAPTI

Sağanak yağış sonrası sel baskını yaşanan Cabar mahallesini ziyarete den başkan Niyazi Vural yol temizleme çalışmalarını inceleyerek muhtar ve vatandaşların istek ve taleplerini dinledi.

 

Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural Cabar mahallesinde yaşanan sel baskını sonrası bölgeye giderek vatandaşlarla bir araya geldi. Denizli Büyükşehir Belediyesi ve Çivril Belediyesi tarafından başlatılan yol açma çalışmalarını da inceleyen başkan Vural evi selden etkilenen vatandaşın evine giderek zarar hakkında bilgi aldı.

 

Mahalle muhtarı ile selden etkilenen yollarda inceleme yapan başkan Vural “Cabar mahallemizde dün etkili olan şiddetli yağışların oluşturduğu selde zarar gören hemşehrimizi ziyaret edip geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. Yollarımızda ve evlerde oluşan zararı yerinde inceledik. Çivril Belediyesi  ve Büyüksehir Belediyemiz ekipleri çamur temizlik çalışmalarına devam ediyor. Rabbim beterinden korusun” diyerek geçmiş olsun dileklerini iletti.

Kaynak: (Bülent Çakır) - Bülent Çakır Haber Editör: Bülent Çakır
Etiketler: BAŞKAN, SELDEN, ETKİLENEN, BÖLGEDE, İNCELEME, YAPTI,
Yorumlar
googlef2de222c4589ca27.html
Haber Yazılımı