BAŞKAN MECLİSİ OLAĞANÜSTÜ TOPLANTIYA ÇAĞIRDI
Haber
15 Nisan 2021 - Perşembe 10:23
 
BAŞKAN MECLİSİ OLAĞANÜSTÜ TOPLANTIYA ÇAĞIRDI
Çivril Belediye Meclisi, Belediye Başkanı Niyazi Vural'ın başkanlığında olağanüstü toplanacak.
Siyaset Haberi
BAŞKAN MECLİSİ OLAĞANÜSTÜ TOPLANTIYA ÇAĞIRDI

19 Nisan Pazartesi Saat:10.00'da gerçekleştirilecek olan Belediye Meclisi'nin 2021 yılı 1. Olağanüstü Toplantısı'nda Ziraat Fakültesi için arazi tahsisi konusu da görüşülecek.

Çivril Belediye Meclisi'nin Başkan Niyazi Vural başkanlığında Vali Recep Yazıcıoğlu Konferans Salonu'nda saat 10.00'da gerçekleştirilecek toplantıya ilişkin gündemi şöyle.

 

1-Pamukkale Üniversitesi Senatosunun almış olduğu 05/03/2021 tarih ve 5 sayılı karar gereğince İlçemiz Çivril’ de 2547 sayılı Yüksek Öğrenim Kanununun 7/d-2 maddesi uyarınca Ziraat Fakültesi kurulmasının uygun olduğuna karar verilmiş olup, Çivril Ziraat Fakültesi Kurulma sürecinde Pamukkale Üniversitesi, Atasay KAMER, Çivril Belediyesi ve ÇEVAK Vakfı arasında alt yapı -burs desteği protokolünün görüşülmesi, görüşülen protokolün ve daha sonra Pamukkale Üniversitesi ile imzalanacak protokollerin imzalaması hususunda Belediye Başkanı Niyazi VURAL’ a yetki verilmesi konusunun görüşülmesi.

2-Çivril Belediyesi ile Spor Toto Teşkilat Başkanlığı arasında imzalanan ekte yer alan Geleneksel Spor Tesisleri yaptırılabilmesi amacıyla bu tesiste Teşkilat Başkanlığı’nın ve/veya Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın reklamlarının yer alması karşılığında Teşkilat Başkanlığınca Belediye Başkanlığına reklam bedeli verilmesine ilişkin usul ev esasların belirlenmesi hususunda imzalanan sözleşmenin kabulü için 5393 sayılı Belediye Kanununun 75’inci maddesi gereğince değerlendirilmesi konusunun görüşülmesi.

3-Çivril Belediyesi ile Spor Toto Teşkilat Başkanlığı arasında imzalanan ekte yer alan 5 sentetik çim yüzeyli futbol sahası ile 15 adet basketbol potası yaptırılabilmesi amacıyla bu tesiste Teşkilat Başkanlığı’nın ve/veya Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın reklamlarının yer alması karşılığında Teşkilat Başkanlığınca Belediye Başkanlığına reklam bedeli verilmesine ilişkin usul ev esasların belirlenmesi hususunda imzalanan sözleşmenin kabulü için 5393 sayılı Belediye Kanununun 75’inci maddesi gereğince değerlendirilmesi konusunun görüşülmesi.

4-Denizli İli Çivril İlçesi Kocayaka Mahallesi AO4.A2 pafta 157 ada 9 numaralı parselinde kayıtlı tarla vasıflı toplam 10.971,00 m² alana sahip taşınmazdaki 1243,38 m² Belediye hissesinin satışının yapılması konusunun görüşülmesi.

Kaynak: (Bülent Çakır) - Bülent Çakır Haber Editör: Bülent Çakır
Etiketler: BAŞKAN, MECLİSİ, OLAĞANÜSTÜ, TOPLANTIYA, ÇAĞIRDI,
Yorumlar
googlef2de222c4589ca27.html
Haber Yazılımı