BAŞKAN, HEM ŞEHİTLERİ HEM AİLELERİNİ ZİYARET ETTİ
Haber
15 Nisan 2021 - Perşembe 19:29
 
BAŞKAN, HEM ŞEHİTLERİ HEM AİLELERİNİ ZİYARET ETTİ
Çivril Belediye başkanı Niyazi Vural Şehitler Haftası dolayısıyla şehit ailelerini ziyaret etti. Başkan Vural Denizli’nin ilk Milli Mücadele şehitliğini de unutmadı.
Gündem Haberi
BAŞKAN, HEM ŞEHİTLERİ HEM AİLELERİNİ ZİYARET ETTİ

Belediye Başkanı Niyazi vural Şehitler Haftası dolayısıyla Çivril’deki şehit ailelerini ziyaret etti. Her zaman şehit ailelerinin yanında olduklarını belirten Vural şehit ailelerine “Sizler vatan uğruna birer evlat kaybettiniz ama binlerce evlat kazandınız bunu hiçbir zaman unutmayın” dedi. Hafta dolayısıyla şehit Ahmet Kandaş’ın Yakacık Mahallesinde,  Şehit Kudret Çalık’ın Yukarı Mahallede, Şehit Şenol Çiftören'in Gürpınar Mahallesinde yaşayan ailelerini ziyaret ederek, ailelerle sohbet etti. Başkan Vural ziyaretleri esnasında şehit anne babaları ile Şehitlerin ruhu için birlikte dua ederek bayrak ve Kur’anı kerim hediye etti.

 

Çivril’de yaşayan Şehit ailelerini evlerinde ziyaret eden Başkan Vural her zaman şehit ailelerinin yanlarında olmaya çalıştıklarını belirterek “Vatan için canlarını feda eden, bayrağımızın semalarda özgürce dalgalanması için gözlerini kırpmadan şehadet şerbeti içen kahramanlarımız ne kadar değerliyse onları yetiştiren aileleri de o derece bizim için önemli. Sizler vatan uğruna birer evlat kaybettiniz ama binlerce evlat kazandınız bunu hiçbir zaman unutmayın” diyerek şehitlerimize Allah’tan rahmet diledi.

 

Başkan Niyazi Vural 14 – 20 Nisan Şehitler Haftası dolayısıyla Denizli’nin ilk ve tek Milli Mücadele Şehitliği Cabar Şehitliğini de ziyaret ederek Yunan işgali sırasında katledilen 83 Cabar’lı Şehit için de dua etti.

Kaynak: (Bülent Çakır) - Bülent Çakır Haber Editör: Bülent Çakır
Etiketler: BAŞKAN,, HEM, ŞEHİTLERİ, HEM, AİLELERİNİ, ZİYARET, ETTİ,
Yorumlar
googlef2de222c4589ca27.html
Haber Yazılımı