BAŞKAN ÇALIŞAN KADINLARI UNUTMADI
Haber
08 Mart 2021 - Pazartesi 19:27
 
BAŞKAN ÇALIŞAN KADINLARI UNUTMADI
Çivril Belediye başkanı Niyazi Vural 8 Mart Emekçi Kadınlar gününde, çalışan kadınları unutmadı. Çalışan kadınları işyerlerinde ziyaret eden başkan kadınlara çiçek hediye etti.
Gündem Haberi
BAŞKAN ÇALIŞAN KADINLARI UNUTMADI

Başkan hem personelinin hem de çalışan kadınların gününü kutladı. İlçede yaşayan en yaşlı iki kadını da ziyaret eden Başkan Niyazi Vural kadınlar tarafından kurulan Kooperatifte de incelemelerde bulundu.

 

Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural 8 Mart Emekçi Kadınlar günü dolayısıyla bir dizi etkinliğe katıldı. Gün dolayısıyla ilk olarak Belediyede görevli kadın personel ile bir araya gelen başkan Vural kadın personellere çiçek hediye ederek günlerini kutladı.  8 Mart Emekçi kadınlar günü dolayısıyla ilçe de yaşayan ve 101 yaşında olan iki kadını ziyarete den Niyazi Vural daha sonra Kadın Kooperatifi YEÇKA işleme tesisini ziyaret etti. Burada Kooperatif üyesi ve çalışan kadınlarla bir araya gelen Niyazi Vural çalışmalar hakkında bilgi aldı.

 

Başkan Niyazi Vural, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar gününün son bölümünde ilçede faaliyet gösteren tekstil atölyleri ve işyerlerini ziyaret ederek kadın işçilere çiçek hediye etti.

Kaynak: (Bülent Çakır) - Bülent Çakır Haber Editör: Bülent Çakır
Etiketler: BAŞKAN, ÇALIŞAN, KADINLARI, UNUTMADI,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
BAŞKAN ÇALIŞAN KADINLARI UNUTMADI
Yorumlar
googlef2de222c4589ca27.html
Haber Yazılımı