AYDEM'den Çiftçiye Büyük Kampanya
Haber
27 Mayıs 2014 - Salı 20:38
 
AYDEM'den Çiftçiye Büyük Kampanya
Aydem Elektrik Dağıtım A.Ş. Çivril şubesinden çiftçilere büyük kampanya.
Ekonomi Haberi
AYDEM'den Çiftçiye Büyük Kampanya

Aydem Elektrik Dağıtım şirketi Denizbank ile imzaladığı protokol ile Haziran ay’ından itibaren Çiftçilerin tarımsal sulama elektrik faturalarını kredi kartı ile tahsil edecek.

Yapılan protokol kapsamında Denizbank Üretici Kart sahibi çiftçiler, tarımsal sulama ile ilgili olarak tahakkuk eden elektrik faturalarını taksitle ve faiz farkı olmadan altı ay vade ile ödeyebilecek.

 

Aydem Çivril şube müdürlüğünde gerçekleşen protokol töreninde konu ile ilgili olarak basın mensuplarına bilgi veren Aydem Şube Müdürü Önder Dikeç şirket olarak çiftçi adına büyük fedakârlık yaptıklarını ve görülmemiş bir proje yaptıklarını belirtti. Önder Dikeç, çiftçiler ile ilgili yaptıkları bu projeyi planlarken, bölge çiftçileri, yerel yönetimler, tarım temsilcileri gibi konunun tarafı olan farklı kesimlerin görüşlerini ve hesaplamalarını dikkate aldıklarını ifade etti. Dikeç, bu proje neticesinde çiftçi için yapılabilecek en büyük faydayı sağlamaya çalıştıklarını ve çiftçiler için büyük bir kolaylık sağlayacak projeyi üreticiye sunduklarını kaydetti. Aydem olarak Çivril çiftçisi için büyük fedakârlık yaptıklarını vurgulayan Dikeç, “Bu projeyi yaparken çiftçimiz ürettiği ürün karşılığı hak ettiği parayı kazansın diye onların görüşlerini dinleyerek çok hassas davrandık” dedi.

 

 

İmzalanan protokolden sonra Aydem şubesine Denizbank post cihazı kurumu yapıldı. Protokol törenine Çivril Aydem Şube müdürü Önder Dikeç, Denizbank Çivril Şube müdürü Uğur Yükseltürk ile çiftçiler ve davetliler katıldı.

Kaynak: (Bülent Çakır) - Bülent Çakır Haber Editör: Bülent Çakır
Etiketler: Aydem, Elektrik, Dağıtım, AŞ, Çivril, şubesinden, çiftçilere, büyük, kampanya
Yorumlar
googlef2de222c4589ca27.html
Haber Yazılımı googlef2de222c4589ca27.html