AKIN AKIN GELDİLER
Haber
21 Haziran 2021 - Pazartesi 09:15
 
AKIN AKIN GELDİLER
Çivril, hafta sonu yaklaşık 2000 turist ağırladı.
Turizm Haberi
AKIN AKIN GELDİLER

Çivril Belediyesi tarafından başlatılan Turizm Master çalışması meyvelerini vermeye başladı.

 

Doğa ve tarih turizminin tercih edilen bölgelerinden biri haline gelen Çivril, Cumartesi ve Pazar gün Beydilli’de yaklaşık 2000 kişiyi ağırladı. Nilüferleri görmeye gelenler Çivril’in hava ve doğasına hayran kaldı. Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural tarafından başlatılan Turizm Master Planı çerçevesinde İstanbul ve Antalya’dan turist kafileleri Çivril’e gelmeye devam ediyor. Cumartesi gün sabah 06.00 da başlayan kayık turları ile Nilüferleri gören turistler göl kenarına kurulan alanda köy kahvaltısı ve çay ile güne başlıyor.

 

Haftasonu yaklaşık 25 - 30 tur otobüsünün geldiği Beydilliye, özel araçları ile de yüzlerce kişi akın etti. Beydilli ve Seraserli temiz havası doğal yaşamı ve organik ürünlerle servis edilen kahvaltısı ile tatilcilerin yeni gözde alanlarından biri haline geldi.  

 

Yaklaşık bir ay süren Nilüfer sezonunda tüm doğaseverleri Çivril’e beklediklerini ifade eden Beydilli Muhtarı Atilla Savran “Tüm dostlara tavsiyemdir bu güzellik başka yerde yok köyümüzde tekne turu başlamıştır koşun garii çıkın çıkın gelinn” diyerek herkesi Çivril’e davet etti.

Kaynak: (Bülent Çakır) - Bülent Çakır Haber Editör: Bülent Çakır
Etiketler: AKIN, AKIN, GELDİLER,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
AKIN AKIN GELDİLER
Yorumlar
googlef2de222c4589ca27.html
Haber Yazılımı