AK GENÇLERDEN KAMPÜSE HOŞGELDİN KONSERİ
Haber
21 Ekim 2021 - Perşembe 08:59
 
AK GENÇLERDEN KAMPÜSE HOŞGELDİN KONSERİ
AK Parti Gençlik Kolları Çivril’de öğrenim gören Üniversite öğrencileri için ‘Kampüse Hoş geldin’ konseri düzenledi.
Eğitim Haberi
AK GENÇLERDEN KAMPÜSE HOŞGELDİN KONSERİ

Pamukkale Üniversitesi Atasay Kamer Meslek Yüksekokulunda öğrenim gören Üniversite öğrencilerine Hoş geldin konseri düzenlendi. Ak Parti Gençlik Kolları başkanlığı tarafından organize edilen konsere çok sayıda Üniversite öğrencisi ile AK partili genç katıldı.

 

2021-2022 akademik yılında yüz yüze eğitimin başlatılması ile birlikte yüzlerce öğrenci ders başı yaptı. Eğitime başlayan öğrenciler için AK Parti Çivril Gençlik Kolları başkanlığı tarafından konser düzenlendi. Kızılcasöğütte gerçekleşen ve İsmail Çam ile DJ Fatih Yalçın’ın sahne aldığı konsere çok sayıda öğrenci katıldı. Konser alanını dolduran öğrenciler, sahne alan sanatçıların seslendirdiği şarkılara eşlik ederek gönüllerince eğlendi.

 

Üniversite öğrenimi için Çivril’i tercih eden gençlerle birlikte olmaktan mutlu olduklarını belirten AK Parti Çivril İlçe başkanı Halil Ertuğrul “Çivrili AK Parti Gençlik Kollarımızın düzenlediği “Kampüse Hoş geldin” konseri ile Çivril’imize gelen üniversite öğrencilerimizin adaptasyon sürecine destek olmak amacıyla konsere tam kadro katılım sağladık. Gönüllülük esasıyla çalışan AK gençlerimiz daima öğrencilerin yanında. Genç kardeşim unutma! Gelecek Sensin” paylaşımı ile gençlere hoş geldiniz dedi.                  

Kaynak: (Bülent Çakır) - Bülent Çakır Haber Editör: Bülent Çakır
Etiketler: AK, GENÇLERDEN, KAMPÜSE, HOŞGELDİN, KONSERİ,
Yorumlar
googlef2de222c4589ca27.html
Haber Yazılımı googlef2de222c4589ca27.html