ADAYLAR MI, EKİPLER Mİ ?
Haber
23 Temmuz 2021 - Cuma 11:04
 
ADAYLAR MI, EKİPLER Mİ ?
Çivril Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifinin seçimli olağan genel kuruluna sayılı günler kala başkan adayları çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.
Gündem Haberi
ADAYLAR MI, EKİPLER Mİ ?

Salgın dolayısıyla ertelenen Kredi Kefalet Kooperatif seçimlerine bir hafta kaldı. 3 ekibin yarışacağı seçimli olağan kurul 30 Temmuzda, sebze pazarında yapılacak.

 

Çivril Esnaf ve Sanatkârlar, Kredi ve Kefalet Kooperatifinin 30 Temmuz 2021 Cuma günü yapılacak seçimlerine sayılı günler kaldı. Ramazan Arslan, Cengiz Tanışman ve Gürol Mutlu’nun yarışacağı seçimde oy kullanma işleminin kapalı zarf usulü yapılması bekleniyor.  

 

"ADAYLAR DEĞİL EKİPLER YARIŞACAK"

 

Seçime katılacak üç adayın da Seçimlere bir hafta kala çalışmalarına ara vermeden ve hız kesmeden devam ediyor. Esnaf ziyaretlerini sürdüren adaylar, toplu organizasyonlarda da seçmenleri ile bir araya gelerek çalışmaları ve projeleri hakkında bilgi vererek destek istiyorlar.

 

Üç adayında esnaf odası ve Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifi içinden geliyor olması nedeniyle çekişmeli geçmesi beklenen seçimlerde adaylardan çok ekiplerin ön plana çıktığını belirten esnaflar “başkan adayı olan isimlerin hepsi daha önce bu işi yapmış yada yönetimde bulunmuş isimler. Hepsini biliyor tanıyoruz. Bu seçimlerde başkan adaylarından çok ekipler öne çıkacak. Kimin ekibi kazanırsa o kazanacak” diyerek fikir beyan ettiler.

Kaynak: (Bülent Çakır) - Bülent Çakır Haber Editör: Bülent Çakır
Etiketler: ADAYLAR, MI,, EKİPLER, Mİ, ?,
Yorumlar
googlef2de222c4589ca27.html
Haber Yazılımı