ACENTALARDAN İLK KAFİLELER GELMEYE BAŞLADI
Haber
12 Haziran 2021 - Cumartesi 22:36
 
ACENTALARDAN İLK KAFİLELER GELMEYE BAŞLADI
Başkan Vural TÜRSAB acenteleri ile görüştü kafileler gelmeye başladı.
Turizm Haberi
ACENTALARDAN İLK KAFİLELER GELMEYE BAŞLADI

Belediye başkanı Niyazi Vural’ın Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği üyeleri ile yaptığı görüşme meyvesini vermeye başladı.

 

Nilüfer çiçekleri ile Ege bölgesinin gözde seyahat noktalarından biri haline gelen Çivril, Ukraynalı turistlerin ardından İstanbul’dan gelen turist kafilesini ağırladı. İstanbul’dan Denizli’ye gelen turist kafilesi Çivril Beydilli’den Işıklı gölüne girerek göl turu yaparak Nilüfer çiçeklerini seyretti.  Turist kafilesini Beydilli mahallesinde karşılayan Başkan Niyazi Vural “İlçemizi turizmin merkezi yapma yolunda çalışmalarımız devam ediyor. Turizm acenteleri ile yaptığımız görüşmeler meyvelerini vermeye başladı. İstanbul'dan gelen iki otobüs misafirimizi Işıklı Gölümüzde ağırladık. Her şey Çivril İçin” diyerek mutluluğunu paylaştı.

 

 

Belediye başkanı Niyazi Vural Hayata konulan Turizm Master planı çerçevesinde Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) temsilcilerini Çivril’de ağırlamış ve Çivril’in turistik noktaları ve kültürel değerleri ile ilgili bilgilendirme yapmıştı.

Kaynak: (Bülent Çakır) - Bülent Çakır Haber Editör: Bülent Çakır
Etiketler: ACENTALARDAN, İLK, KAFİLELER, GELMEYE, BAŞLADI,
Yorumlar
googlef2de222c4589ca27.html
Haber Yazılımı googlef2de222c4589ca27.html