2021 YATIRIM YILI OLACAK
Haber
02 Şubat 2021 - Salı 09:23
 
2021 YATIRIM YILI OLACAK
Çivril Belediyesi Şubat ayı Meclis Toplantısı yapıldı. Ak partili üç meclis üyesinin katılmadığı toplantıda görüşülen maddelerin tamamı görüşülmek üzere komisyonlara havale edildi.
Siyaset Haberi
2021 YATIRIM YILI OLACAK

Çivril Belediyesi Şubat ayı meclis toplantısında meclis üyelerine bilgi veren Başkan Vural 2021 yılının yatırım yılı olacağını söyledi. Başkan Vural yaptığı konuşmada “Doğalgaz boru hattı, TOKİ 2’ci etap, Millet Bahçesi ve Adliye, Hükümet Belediye hizmet binalarına başlanacak 2021 yatırım yılı olacak” dedi.

 

Çivril Belediyesi Şubat ayı Meclis toplantısı 1 birleşim birinci otumu yapıldı. Vali Recep Yazıcıoğlu Kongre merkezinde yapılan toplantıda gündem dışı söz alan başkan Vural 2021 yılı çalışmaları ve projeleri hakkında meclis üyelerine bilgi verdi. Konuşmasında Işıklı mahallesinde yapılması planlanan Millet Bahçesi ile ilgili olarak tüm izinlerin alındığı müjdesini veren başkan Vural “Işıklı Millet bahçesi projemiz ile ilgili olarak tüm izinler alındı ve TOKİ ihale sürecini başlattı. Bununla birlikte BOTAŞ ile yaptığımı görüşmeler tamamlandı ve Baklan Çivril Doğalgaz boru hattı ile ilgili ihale önümüzdeki günlerde yapılacak, aynı şekilde TOKİ 2’ci etap ihale süreci başladı en önemlisi Çivril için büyük gereksinim olan Adliye, Hükümet ve Belediye Hizmet binaları ile ilgili çalışmalarımız başladı. 2021 yılı Çivril için yatırım ve temel atma yılı olacak” dedi.

 

Gündem dışı konuşmaların ardından görüşülen gündem maddeleri ilgili komisyonlara havale edildi. Şubat ayı Meclis toplantısının 2 birleşimi Perşembe gün yapılacak.

Kaynak: (Bülent Çakır) - Bülent Çakır Haber Editör: Bülent Çakır
Etiketler: 2021, YATIRIM, YILI, OLACAK,
Yorumlar
googlef2de222c4589ca27.html
Haber Yazılımı