Çivril Haberleri
Astroloji

 

 

 
Akrep (31.01.2023)
Yardımcı olmak ve baskı kurmak arasındaki sınırı görmeniz gereken bir gündesiniz. Partneriniz ve kendiniz için bu ayrımı yapabilmek daha huzurlu olmanızı, birbirinizi anlamanızı kolaylaştıracaktır. Fikirlerinizi işlemek, onları bir şekle sokarak hazırlık yapmak gelecek vaat eden hayallerinizi güçlendirebilir.
 
Aslan (31.01.2023)
Ekonomik koşullarınızı iyileştirmek isterken çevresel faktörleri de düşünmelisiniz. Bazı konular sadece sizin çabanızla ilgili olmayabilir. Destek ve fikir almak öncelikle mental anlamda yol katetmenizi sağlayacaktır. Gerçeklere sırtınızı dönmeyin.
 
Balık (31.01.2023)
Kaçırdıklarınıza üzülmemelisiniz. Bugün imkanları kendi lehinize çevireceğiniz gelişmeler yaşanabilir. Çabasından geri durmadığınız her şeyin size döneceğini bilerek yaşadığınızda hem bedenen hem de mental olarak daha sağlıklı ve fit hale gelebilirsiniz.
 
Başak (31.01.2023)
Düşündüğünüz, hayal ettiğiniz gibi olmayan işler motivasyonunuzu düşürmeyecektir. Bir yolunu bulma konusunda pratik zekanızı kullanırsanız hem ilişkilerde hem de iş konusunda sorunları en aza indirebilirsiniz. İyi hissederseniz iyi yöneteceğiniz bir gündesiniz.
 
Boğa (31.01.2023)
Ne yapacağınız ve hissettiğiniz belli ise karşılaştığınız hiçbir şey sizi durdurmayacaktır. Bu kuraldan şaşmadan ilerlemelisiniz. Şansınızın yüksek olması birden fazla imkanla karşılaşmanıza ve bunları daha derin, detaylı bir şekilde değerlendirmenize vesile olabilir.
 
İkizler (31.01.2023)
Ilımlı ve yapıcı bir tutum sergilemek bulunduğunuz ortamlarda işinizi kolaylaştırabilir. İş ortamında hakkınızın yenmesi, beklentilerinizin gerçekleşmemesi karşısında buna neden durumlara ağırlık vermelisiniz. Mücadelenizin yönünü kendinize, iyiliğinize ve kazancınıza doğru çevirin.
 
Koç (31.01.2023)
Hassas bir günde olmanız bugün sizi yapmak istedikleriniz konusunda zorlayabilir. Hayatın geçiciliğine karşı kalıcı bir atak yapmak istiyorsanız amacınızı ve yolunuzu hatırlamalısınız. Bu değişim için, kendiniz için fedakarlık yapmanızda fayda var.
 
Kova (31.01.2023)
Ne üzerinde ısrar edeceğinizi iyi bilmelisiniz. Bu konuda aceleci olmamak, bugünü araştırmaya ve anlamaya ayırmak size daha iyi hareket etme imkanı verebilir. Kafa karışıklığınızı azaltmak ve daha sakin kalabilmek için bugünü keyif aldığınız işlere be insanlara ayırabilirsiniz.
 
Oğlak (31.01.2023)
Hayatınızdaki bazı insanların düşüncelerini okumak işinizi kolaylaştırabilir. Tedbirli olmak, sizi dalgınlıkların getireceği aksaklıklardan ve yanlış anlaşılmalardan koruyabilir. Yazışmalı ve karar içeren konularda dikkatli olmanızda, ruhsal durumunuzu bastırmanızda fayda var.
 
Terazi (31.01.2023)
Olayların sonuçlarının ve arka planının önünüze düşmesi size ne yapmanız ve gerektiği konusunda ipucu verebilir. Çalışma ortamındaki rekabete aldırış etmemeli, kendi hakkınızı ve işinizi savunmak için sorumluluklarınızı yerine getirmeye devam etmelisiniz. Bedenen zinde olmak için takviye gıdalara ve beslenme düzeninize önem göstermenizde fayda var.
 
Yay (31.01.2023)
Aile dostlarınız, işbirliği yaptığınız kişilerde nasıl bir etki bıraktığınızı düşünebilirsiniz. Benimsemediğiniz durumlar ve düşünceler karşısında gerçek hislerinizi paylaşmanızda fayda olabilir. Ev işleriniz, buradaki sorumluluklarınızı azaltarak ailenize zaman ayırabilirsiniz.
 
Yengeç (31.01.2023)
Hissettiklerinizle karşılaşacağınız bir gün olabilir. Bunu kendiniz için bir yaşam tarzına dönüştürmeden önce gerçekte ne istediğinize, kendinizi nerede bulmayı düşündüğünüze odaklanmalısınız. Arkadaş ve iş çevrenizle ilişkilerinizin güçlü, bereketli olacağı bir gündesiniz.

 

 

 

Haber Yazılımı googlef2de222c4589ca27.html