Haber Detayı
04 Eylül 2020 - Cuma 09:22 Bu haber 1448 kez okundu
 
HER MÜŞTERİNİN ATEŞİ ÖLÇÜLÜYOR
Çivril’de faaliyete yeni başlayan bir kahvehanede işletmeci tarafından uygulanan Covid tedbirleri müşteriler tarafından takdirle karşılandı.
Yaşam Haberi
HER MÜŞTERİNİN ATEŞİ ÖLÇÜLÜYOR

Çivril’de Ziya Şen’in işlettiği kahveye gelenler çay içmeden önce ateşleri ölçülüyor. Kahveye girerken dezenfektan verilen müşteriler ateşleri normal seviyedeyse çay içebiliyorlar.

 

İsmet İnönü Bulvarı üzerinde açılan Emir kıraathanesi müşterilerine çaydan önce dezenfektan veriyor. Kahveye gelen her müşterinin ateşini tek tek ölçen işletmeci Ziya Şen “her şeyin başı sağlık onun için iş yerimize gelen her müşterimize dezenfektan veriyoruz sonra ateşini ölçüyoruz” dedi. Salgın döneminde gıda üzerine hizmet veren işletmelerin çok zorlandığının belirten Ziya Şen “salgın işlerimizi olumsuz etkiledi. Kahveye gelen müşterilerimiz içeriye girmeden dezenfektan veriyoruz sonra da ateşlerini ölçüyoruz. Şimdiye kadar herhangi bir sıkıntı ile karşılaşmadık ama yine de işi sıkı tutuyoruz. Sağlık ve hijyenden taviz veremeyiz” dedi. İşyerinin bahçenizin damlama sulama yöntemi ile sürekli ıslak tutulduğunu ve bu sebepten Çivril’de çok tercih edilen bir mekan olduğunu belirten Şen “kahvemiz hijyen ve temizlik dışında verdiği hizmet ile de çok tercih edilen bir mekan. Bahçemizi damlama ile sürekli suluyoruz ve serin tutuyoruz bu yüzden sıcak günlerde gelen çok oluyor” dedi.

Kaynak: (Bülent Çakır) - Bülent Çakır Haber Editör: Bülent Çakır
Etiketler: HER, MÜŞTERİNİN, ATEŞİ, ÖLÇÜLÜYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı googlef2de222c4589ca27.html