Haber Detayı
14 Ocak 2020 - Salı 20:08 Bu haber 752 kez okundu
 
CHP İLÇE BAŞKANI BASIN TOPLANTISI DÜZENLEDİ
Cumhuriyet Halk partisi Çivril İlçe Başkanı Ünal Karaosmanoğlu yerel ve Ulusal gündemle ilgili basın açıklaması düzenledi.
Siyaset Haberi
CHP İLÇE BAŞKANI BASIN TOPLANTISI DÜZENLEDİ

29 Aralık’ta yapılan kongreden sonra ilçe başkanı seçilen Ünal Karaosmanoğlu gündeme dair değerlendirmelerde bulunmak için toplantı düzenledi. Toplantıya basın mensupları ile birlikte parti yönetim kurulu üyeleri ve belediye meclis üyeleri de katıldı.

 

CHP Çivril İlçe başkanı Ünal Karaosmanoğlu parti binasında basın ve partililer bir araya gelerek gündem değerlendirmesinde bulundu. Çivril ve ülke gündemine dair konularda görüşlerini açıklayan Karaosmanoğlu bir sonraki toplantının 31 Mart 2020 tarihinde yapılacağını duyurdu.

 

Karaosmanoğlu toplantıda Kanal İstanbul, Libya ya asker gönderilmesi, Miryakefolon zaferinin filminin Isparta da çekilmesi, Doğal Gaz, DDY istasyonun restorasyonu, Tarikat yurtlarında cinsel taciz, tecavüz, Çivril de intihar olayları, Milli eğitim den seçmeli derslerde velilerin yönlendirilerek iradelerinin yok sayılması, Belediye Başkanının okulları denetlemesi, Belediyenin borçları, Çivril ana caddesi üzerindeki çirkin görünüm konuları hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Kaynak: (Bülent Çakır) - Bülent Çakır Haber Editör: Bülent Çakır
Etiketler: CHP, İLÇE, BAŞKANI, BASIN, TOPLANTISI, DÜZENLEDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı googlef2de222c4589ca27.html